Aktualności

Jak podkreślają twórcy rozwiązania, spółka Polski Eko Chmiel: „To pierwsza i jedyna na świecie kompleksowa oferta innowacyjnego chmielnika kompozytowego”. Chmielnik przeszedł już cały cykl testów w Zakładzie Doświadczalnym „Jastków” na Lubelszczyźnie, teraz spółka wychodzi z ofertą cenową i propozycją finansowania do rolników oraz inwestorów.

 

Swiatowy potentat w dystrybucji najnowoczesniejszych rozwiazan technologicznych - Richardson Electronics zostal autoryzowanym dystrybutorem produktow polskiej spolki z branzy kosmicznej. Obie firmy zawarly wlasnie umowe dotyczaca scislej wspolpracy. Amerykanska spolka Richardson Electronics (RELL) to wiodacy swiatowy dostawca najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiazan dla energetyki oraz rynku laczności satelitarnej.

Od 7 lat możemy obserwować dynamiczny rozwój KiK na polskim rynku. W połowie listopada sieć osiągnęła kolejny etap ekspansji – liczbę 300 sklepów w Polsce. Marka podkreśla jednak, że nie jest to koniec tegorocznych działań i w ciągu najbliższych tygodni usłyszymy jeszcze o ok. 20 nowych otwarciach.

Od niedawna Polscy pracodawcy mogą korzystać z elektronicznych teczek pracowniczych. Zmiany zaproponowane przez rząd z pewnością spowodują wzrost zainteresowania pracodawców programami informatycznymi służącymi do prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej właśnie w formie elektronicznej. Dokumentacja pracownicza to przede wszystkim dane osobowe, dlatego właśnie oprogramowanie do zarządzania takimi danymi musi spełniać wymogi określone przepisami dotyczącymi danych osobowych. System do elektronicznej dokumentacji pracowniczej powinien zapewnić:

Podkategorie