Aktualności

Suwnice
Suwnice to specjalistyczne urządzenia transportu bliskiego, które działają na podstawie wykorzystania modułu dźwigowo-transportowego. Ich konstrukcja składa się z przesuwnego ustroju nośnego oraz poruszającego się po nim wciągnika lub wciągarki. Istotą pracy suwnicy jest przemieszczanie ładunków w poziomie lub pionie. Tego rodzaju urządzenia z powodzeniem wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu oraz zróżnicowanych branżach. Z uwagi na to, że pracują w ruchu przerywanym, pozwalają na transportowanie ładunków na przestrzeni o długości toru jazdy swojej konstrukcji. Ogromne znaczenie ma także wykorzystanie suwnic w łańcuchach logistycznych. Dlaczego suwnice zaliczane są do urządzeń wręcz niezastąpionych w nowoczesnej logistyce? Skąd bierze się tak duża popularność suwnic specjalistycznych? Odpowiedzi na najważniejsze pytania prezentujemy w naszym wpisie. Zapraszamy do lektury!

Konkurencja na rynku płatności jest bardzo duża. Wydawałoby się, że nie ma miejsca na nowe rozwiązania, a zainteresowanie każdym kolejnym produktem będzie znikome. Jak się okazuje wielokanałowość jaką proponuje LoanByLink przyciąga zainteresowanie kolejnych partnerów. 

konto bankowe
Prowadzenie własnej firmy wiąże się z dużą ilością obowiązków. Każdy przedsiębiorca musi zawsze trzymać rękę na pulsie, by im podołać. To szczególnie trudne dla początkujących właścicieli firm, którzy w wielu sytuacjach nie wiedzą, jak postąpić. Jedną z takich wątpliwości jest kwestia firmowego konta. Czy należy je zakładać, gdy rejestrujemy działalność gospodarczą?

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie polityki Business-to-Consumer oznacza to przemyślaną strategię wdrażania nowych rozwiązań w swoich firmach. Nie prowadzi ona jedynie do zwiększenia konwersji i uatrakcyjniania oferty, ale przede wszystkim do nagradzania lojalnych klientów.  

Podkategorie

Newsletter