Aktualności

Aquila logo prostokat

Nadchodzi handlowy maraton: Black Friday, Mikołajki, Boże Narodzenie i poświąteczne wyprzedaże. Z roku na rok rośnie procent zakupów, które realizowane są w tym okresie za pośrednictwem Internetu. Podpowiadamy, jak zadbać o to, by dzięki zawieranym w nim transakcjom zyskiwać pożądane przedmioty bądź usługi, jednocześnie nie narażając się na utratę nerwów, pieniędzy i bezcennych danych osobowych.

Agregaty
Przedsiębiorcy poszukujący wsparcia energetycznego w biznesie chętnie korzystają z pewnych i wydajnych rozwiązań. W przypadku mikrofirm często sprawdza się w tym kontekście zakup lub wynajem agregatu prądotwórczego. Warto wziąć pod uwagę bogatą ofertę CAT na agregaty prądotwórcze z wysokowydajnymi silnikami Diesela. Gama agregatów z jednostkami wysokoprężnymi C1.1 to przede wszystkim wysoka kultura spalania i niewielkie koszty utrzymania, co należy obecnie do najbardziej pożądanych cech. Agregaty prądotwórcze CAT świetnie sprawdzą się w przypadku biur czy sklepów. Używane są także w pensjonatach. Dają przedsiębiorcom pewność, że w razie awarii energetycznej nie dojdzie do zatrzymania funkcjonowania firmy i niepotrzebnej straty pieniędzy.

Dron geodezyjny - Geodezja Opole

Każdy, kto miał do czynienia z dronem wie, że z powodzeniem można wykorzystać go do robienia zdjęć w locie. Nic dziwnego więc, że drony zyskały dużą popularność w wielu dziedzinach, w tym geodezji. W jaki sposób dron może ułatwić pracę geodecie?

Cedo zaklad produkcyjny

fot. Cedo

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez sprawnego łańcucha dostaw – to dzięki niemu produkt może finalnie trafić na sklepowe półki. Co więcej, zastosowanie odpowiednich rozwiązań w zakresie logistyki może mieć przełożenie na przewagę konkurencyjną organizacji. Jakie to rozwiązania? Jak ważna jest logistyka w branży FMCG? Jakie wyzwania mogą na nas czekać? O tym rozmawiamy z Adamem Pawłowskim, pełniącym funkcję Logistics Managera w firmie produkcyjnej Cedo.

Podkategorie

Newsletter