Aktualności

jakwybracagencjemerchandisingowa
Marketing oferuje szeroką paletę różnorodnych narzędzi, które mają na celu zwiększenie popytu na produkty oferowane przez dany sklep lub markę. Do często wykorzystywanych metod należy tzw. sprzedaż wizualna, czyli visual merchandising.

Digitalizacja nie jest nowym pojęciem. Wielu biznesmenów od dawna przeprowadza cyfryzację w strukturach swoich firm.

glowne
Kiedy zastanawiamy się nad zasobami naturalnymi naszego kraju, pierwsze skojarzenia przychodzące na myśl to przede wszystkim węgiel – myląco nazywany niekiedy czarnym złotem. Jeśli chodzi o kruszce, niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Polska była w przeszłości jednym z ważniejszych wydobywców złota w Europie. Czy obecnie w naszym kraju produkuje się sztabki złota z rodzimego wydobycia?

pensive man with question marks background 1134 620
Producentom żywności zależy, aby ich produkty dotarły do klientów w takim stanie, w jakim opuściły zakład produkcyjny. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane opakowanie chroni łatwo psujące się artykuły przed uszkodzeniami mechanicznymi, zanieczyszczeniem oraz działaniem czynników atmosferycznych. Coraz większą popularnością cieszą się nowe technologie wytwarzania opakowań takie jak termoformowanie. Na czym polega ten proces? Jakie są jego zalety? Sprawdziliśmy!

Podkategorie

Newsletter