Aktualności

DotBee – aplikacja finansowa oferująca płatności mobilne, szybkie przelewy i możliwość opłaty bilet na parking czy komunikację miejską – udostępniła również swoim użytkownikom multiwalutową kartę płatniczą

automatyka przemysłowa
To dziedzina, która zajmuje się szeroko pojętą automatyzacją procesów produkcyjnych, zarówno pod kątem sterowania ich działaniem, jak i monitorowaniem wykonywanych przez nie pracy.

Tankuj korzyści z Shell
Shell wystartował z promocją, w której obecni i nowi klienci, w ramach programu lojalnościowego Shell ClubSmart, otrzymają 30 groszy rabatu za każdy litr paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Nie ma żadnych limitów określających liczbę czy częstotliwość tankowań, a jednorazowo można otrzymać rabat za zakup maksymalnie 50 litrów paliwa. Akcja potrwa do 31 sierpnia 2022 roku.

fundacji
„Making the World a Better Home”
to cel nadrzędny Grupy Saint-Gobain. Kolejnym krokiem na obranej przez firmę ścieżce ku poprawie jakości życia ludzi, było uruchomienie Fundacji Saint-Gobain w Polsce. Jej działalność dobroczynna w głównej mierze opiera się na szeroko zakrojonej pomocy społecznej i charytatywnej na rzecz ludzi i planety. Istotnym punktem statutu polskiej fundacji jest podejmowanie aktywnych działań na rzecz lokalnych wspólnot, osób wykluczonych społecznie, mniejszości czy ofiar katastrof i konfliktów zbrojnych. Utworzony z ramienia Grupy Saint-Gobain w Polsce Zespół ds. mieszkalnictwa dla uchodźców przyjął za priorytet wsparcie imigrantów z Ukrainy, m.in. adaptując niezamieszkane budynki publiczne na cele mieszkaniowe.

Podkategorie

Newsletter