Aktualności

Fot. Baumit

Jeszcze dobrze nie opadły emocje po targach Grupy PSB organizowanych w Kielcach w dniach 1-2 marca 2023, a w Poznaniu odbyła się kolejna ważna dla branży budowlanej impreza handlowa w ciągu roku. Mowa o wewnętrznych targach Bricomarché, które zostały zorganizowane po raz jedenasty przez Grupę Muszkieterów. W stolicy Wielkopolski gościły największe marki, a wszystkie wracały „do domów” z podpisanymi kontraktami.

 

DotBee – aplikacja finansowa oferująca płatności mobilne, szybkie przelewy i możliwość opłaty bilet na parking czy komunikację miejską – udostępniła również swoim użytkownikom multiwalutową kartę płatniczą

automatyka przemysłowa
To dziedzina, która zajmuje się szeroko pojętą automatyzacją procesów produkcyjnych, zarówno pod kątem sterowania ich działaniem, jak i monitorowaniem wykonywanych przez nie pracy.

Tankuj korzyści z Shell
Shell wystartował z promocją, w której obecni i nowi klienci, w ramach programu lojalnościowego Shell ClubSmart, otrzymają 30 groszy rabatu za każdy litr paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Nie ma żadnych limitów określających liczbę czy częstotliwość tankowań, a jednorazowo można otrzymać rabat za zakup maksymalnie 50 litrów paliwa. Akcja potrwa do 31 sierpnia 2022 roku.

Podkategorie

Newsletter