Aktualności

konto bankowe
Prowadzenie własnej firmy wiąże się z dużą ilością obowiązków. Każdy przedsiębiorca musi zawsze trzymać rękę na pulsie, by im podołać. To szczególnie trudne dla początkujących właścicieli firm, którzy w wielu sytuacjach nie wiedzą, jak postąpić. Jedną z takich wątpliwości jest kwestia firmowego konta. Czy należy je zakładać, gdy rejestrujemy działalność gospodarczą?

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie polityki Business-to-Consumer oznacza to przemyślaną strategię wdrażania nowych rozwiązań w swoich firmach. Nie prowadzi ona jedynie do zwiększenia konwersji i uatrakcyjniania oferty, ale przede wszystkim do nagradzania lojalnych klientów.  

Wizytówka
Wizytówki kojarzą nam się przede wszystkim z latami dziewięćdziesiątymi, kiedy to raczkujący kapitalizm próbował chociaż odrobinę dogonić zachodnie trendy. Jest to jednak spore uproszczenie i niemały stereotyp. Dzisiaj bowiem bardzo chętnie wracamy do tych niewielkich, eleganckich kartoników. Czy ma to sens?

sprzedawcy
Polska platforma sklepowa IdoSell i największy marketplace na świecie rozszerzają współpracę. Od 4 lutego klienci IdoSell mogą dodać do swoich sklepów integrację z kontem sprzedawcy na Amazon.pl, co po oficjalnym starcie serwisu zaplanowanym za kilka tygodni, umożliwi im prezentację i obsługę zamówień Amazona.

Podkategorie

Newsletter