Aktualności

GoldenPeaks Capital Conservation
Grupa GoldenPeaks Capital zwiększa zakres swojej działalności. Firma specjalizująca się w budowie i obsłudze systemów solarnych oraz inwestycjach w odnawialne źródła energii, zwiększa swoją odpowiedzialność za lepszą przyszłość Ziemi, dzięki działaniom nowych podmiotów: spółki GPC Energy oraz fundacji GPC Conservation.

Więcej…GoldenPeaks Capital zwiększa zakres swojej działalności

jakub bilik dyrektor zarzadzajacy bb hotels polska 4 m

fot. B&B HOTELS/Jakub Bilik Dyrektor zarządzający
 

SCF to największe targi nieruchomości handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. B&B HOTELS będzie partnerem i uczestnikiem tegorocznego wydarzenia, które odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa w dniach 18-19 kwietnia 2023, co wpisuje się w nową strategię rozwoju sieci w Polsce.

 

Więcej…B&B HOTELS partnerem targów SCF 2023 Spring

Fot. Baumit

Jeszcze dobrze nie opadły emocje po targach Grupy PSB organizowanych w Kielcach w dniach 1-2 marca 2023, a w Poznaniu odbyła się kolejna ważna dla branży budowlanej impreza handlowa w ciągu roku. Mowa o wewnętrznych targach Bricomarché, które zostały zorganizowane po raz jedenasty przez Grupę Muszkieterów. W stolicy Wielkopolski gościły największe marki, a wszystkie wracały „do domów” z podpisanymi kontraktami.

 

Więcej…Z Kielc do Poznania. XI edycja targów Bricomarché już za nami!

Podkategorie