Po Pracy

biala lodz opuszczajaca przystan zegluje po wodzie 181624 4059
Urlop to czas, na który czeka się przez cały rok. To właśnie dlatego warto starannie go zaplanować - dzięki temu unikniemy niepotrzebnego stresu, a wakacje upłyną w radosnej, spokojnej atmosferze. Podstawą jest oczywiście wybór miejsca, w którym będziemy chcieli się zrelaksować i zregenerować, a następnie rozejrzenie się za noclegiem. Jak się często okazuje, to właśnie te dwa pierwsze kroki są najtrudniejsze i to właśnie one są podłożem licznym konfliktów i nieporozumień. Dlaczego? To proste - każdy bowiem preferuje inny sposób wypoczynku, dlatego też próby pogodzenia opinii wszystkich członków rodziny mogą okazać się karkołomne. Jezioro, morze, góry, zagraniczne wakacje - możliwości jest naprawdę wiele.

blaklader winter highvis 450

fot. Blaklader

Wiadomo – jest zima, to musi być zimno. Ale tylko na dworze, bo w ubraniu roboczym temperatura zawsze powinna być taka, by zapewniać użytkownikowi komfortową pracę. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze garderoby, by praca na chłodzie i mrozie nie była żadnym problemem.

Paclan For Nature

fot. Paclan

Kompostowanie. Dla jednych to praktyka stara jak świat, dla innych inicjatywa, która nabrała rozpędu w ostatnim czasie ze względu na trend less waste. Jedno jest pewne – kompostowanie to mądry sposób na wykorzystanie odpadów pochodzenia organicznego, które stanowią aż 1/3 domowych śmieci. Aby było efektywne, trzeba pamiętać o przestrzeganiu kilku zasad.

Dobrze dobrana posadzka (warstwa wykończeniowa podłogi) może całkowicie odmienić wnętrze. Być tłem dla aranżacji lub podkreślić jej charakter. Świetną i relatywnie niedrogą opcją są panele laminowane, które z wyglądu do złudzenia przypominają podłogi drewniane, czym doskonale wpisują się w modny trend zbliżania domu do natury.

panele podlogowe

fot. Baumit

Newsletter