Po Pracy

Baumit

Zdrowa dieta, zdrowy sen, zdrowy tryb życia… Do modnych ostatnio haseł dotyczących dbałości o własny organizm na pewno należy dołączyć również zdrowe mieszkanie. Eksperci zgodnie przyznają, że w tym przypadku warto być na czasie, bo warunki panujące w naszym domu mogą nam w znaczący sposób pomóc, ale też zaszkodzić. Na co więc powinniśmy przede wszystkim zwracać uwagę?

Baumit

Prędzej czy później przychodzi taki moment, kiedy przestajemy czuć się komfortowo w swoim mieszkaniu.  Dotychczasowa aranżacja nam się znudziła lub straciła na reprezentacyjności i chętnie byśmy coś wokół siebie zmienili. Nie chcemy jednak angażować się w kosztowne i długotrwałe remonty. I wcale nie musimy! Wystarczy odświeżenie ścian, by wnętrze nabrało nowej jakości, a dzięki odpowiednim produktom możemy to zrobić szybciej niż mogłoby się wydawać. Jeden weekend w zupełności wystarczy.

Według powszechnej opinii - najważniejsze jest pierwsze wrażenie, gdyż ma ono bezpośredni wpływ na Nasze postrzeganie nowo poznanej osoby.

Sezon wiosenny, to nie tylko zwiastun cieplejszej pogody, dłuższych dni i zapowiedź nadchodzącego lata. Dla kilkuset tysięcy uczniów, to czas wzmożonej nauki do egzaminów kończących kolejne etapy edukacji szkolnej. Jak się dobrze przygotować do egzaminów? Najlepiej nie odkładać tego na ostatnią chwilę. A jeśli już tak się zdarzy, warto zadbać o uporządkowanie swojej wiedzy w formie notatek. Dziś podpowiadamy, jak je sporządzić i przygotować do druku, by było mądrze i ekonomicznie.

Newsletter