Po Pracy

Dailyfruits
Polscy pracownicy jedzą w pośpiechu. Tylko 39% z nich poświęca na spożycie głównego posiłku więcej niż 15 minut. Co 5 pracownik przyznaje się do tego, że je najczęściej je na swoim stanowisku nie przerywając pracy. Wśród kobiet zjawisko występuje częściej niż wśród mężczyzn. 37% respondentów przyznaje, że kończy pracę z uczuciem głodu. Co robią firmy, żeby pracownicy odżywiali się w prawidłowy sposób? Przedstawiamy wyniki  II części raportu „Żywieniowe nawyki pracujących Polaków” opracowanego przez Dailyfruits we współpracy z Instytutem Medycyny Pracy im. prof. Nofera.

offroad
W Polsce już od kilku lat przybywa miłośników sportów motorowych, którzy są zainteresowani 
sprawdzeniem się w prowadzeniu aut terenowych i innych pojazdów dedykowanych do offroadu w trudnych i wymagających warunkach. Potrzebne są więc miejsca, gdzie można realizować tę motoryzacyjną pasję w bezpieczny sposób i bez szkód dla przyrody. Jedno z takich miejsc powstaje właśnie w centrum Polski. Będzie to pierwszy tak profesjonalnie przygotowany obiekt offroad we współpracy z licencjonowanymi instruktorami sportów samochodowych i zawodowymi kierowcami.

samusng
Nic tak nie zbliża jak wspólne gotowanie i jedzenie. Przygotowywanie posiłków w parze z ukochaną osobą uczy współpracy, jest okazją do rozmowy, a także bycia ze sobą oraz wspólnego tworzenia. Poznaj 3 wyjątkowe przepisy na walentynkowe dania na parze, które przygotujesz z piekarnikiem Samsung Dual Cook Steam™ z podwójną komorą - dla podwójnych efektów i podwójnej przyjemności z gotowania i jedzenia.

 

offroad
W centrum Polski, w okolicach Góry Kalwarii, powstaje nowy obiekt - Poligon4x4 Offroad Par
k dedykowany zarówno amatorom offroadu, jak również profesjonalistom związanym z automotive. Jednym z głównych elementów tej inwestycji jest oddany już do użytku największy w Polsce Tor Prezentacyjno-Treningowy, który służy do testów pojazdów i systemów motoryzacyjnych dla dealerów samochodowych.

Newsletter