Eventy

Mini, standard, plus i pro – to aktualne wersje pakietów dostępne w ramach platformy eZamawiający, która na co dzień wspiera w realizacji przetargów publicznych ponad 500 instytucji w Polsce. Zmiany i aktualizacja oferty to wynik wielomiesięcznej pracy i wspólnych dyskusji tysięcy użytkowników platformy i praktyków branżowych. Powstały jako odpowiedź na nową ustawę Pzp i mają być ułatwieniem dla wszystkich jednostek publicznych korzystających z narzędzia – zarówno małych, dopiero dopasowujących się do wymogów elektronizacji lub korzystających z darmowych rozwiązań, jak i ekspertów w tej dziedzinie, którzy potrzebują złożonych funkcjonalności i pełnej automatyzacji.

  Zespół Kariera IT jest organizatorem targów pracy stworzonych z myślą o specjalistach branży IT i studentach ostatnich lat studiów informatycznych.

Konferencja Summit EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie
23-24 lipca 2019 | PGE Narodowy, Warszawa

 

To kolejna  edycja największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych - Summit EOIF GigaCon! Tradycyjnie już odbędzie się pod koniec lipca na PGE Narodowym!

Ta wyjątkowa 2-dniowa konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdą instytucją czy przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę.