Sprzęt

koła pasowe
Pierwotnym głównym zastosowaniem bloczków było ułatwienie podnoszenia ciężkich przedmiotów. Koło pasowe to prosta konstrukcja, która kiedyś wykonana była z koła i liny, sznurka lub łańcucha. Dziś jest o wiele bardziej sprofesjonalizowana. Koło pasowe można z powodzeniem wykorzystywać w różnych okolicznościach.

374189
CAT, a w zasadzie Caterpillar, to firma, która od 1925 roku zajmuje się produkcją maszyn budowlanych. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w USA i powstała z połączenia trzech mniejszych firm. CAT to marka znana na całym świecie, dlatego jej oddziały znajdziemy zarówno w Chinach, Australii, Wielkiej Brytanii, jak i we Włoszech, w Indiach, Meksyku, RPA czy Polsce. Nic w tym dziwnego, maszyny budowlane CAT są synonimem jakości, trwałości i odporności na trudne warunki pracy, więc mają wielu zwolenników.

oryginalneczyzamienniki jakieczescidotraktorowwybrac pixabay com
Trudno wyobrazić sobie pracę w gospodarstwie rolnym bez sprawnego traktora. Ten jednak, jak każda maszyna rolnicza, może w pewnym momencie ulec awarii. Jeśli zdarzy się to w środku sezonu oznaczać to może ogromne problemy. Przede wszystkim to przestój w pracy. A ten niemal zawsze łączy się ze stratami finansowymi. Awaria traktora to także konieczność zakupu nowych części. To dodatkowy koszt dla rolnika. Aby awaria traktora nie była tak bardzo uciążliwa, warto jest wiedzieć jakie części kupować i gdzie.

piec cme t by SECOWARWICK Indyjski producent części samochodowychŚwiatowej rangi lider komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, infrastruktury, energii wiatrowej i lotnictwa, wdraża rozwiązanie próżniowe CMe® SECO/WARWICK. To pierwszy piec z technologią LPC, dla tej dużej indyjskiej firmy.

Newsletter