Sprzęt

lodówki
Lodówka to jedno z najważniejszych urządzeń w domu. Kolorowa lub monochromatyczna, typu French Door, Side-by-Side, Multidoor lub Combi, a może do zabudowy – opcji jest naprawdę wiele. Na co jednak powinniśmy zwrócić uwagę najbardziej podczas wybierania lodówki? Podpowiadamy 5 ważnych funkcji, które warto wziąć pod uwagę wybierając lodówkę – tak aby cieszyć się nią przez długie lata.

 

frame
The Frame to telewizor, który urzeczywistnia przekonanie, że największy domowy ekran może stać się doskonałym elementem wystroju wnętrza. Niepowtarzalnego charakteru nadają mu także wymienne ramki, dostępne w różnych kolorach i stylach. W ramach promocji partnerów handlowych Samsung, kupując The Frame do 26 czerwca b.r. można otrzymać taką wyjątkową ramkę za 1 zł.

 

izolacji
Minęły już czasy, gdy głównym kryterium wyboru izolacji technicznych były wyłącznie ich parametry robocze. Dziś zwraca się również uwagę na prosty, eliminujący ryzyko błędu montaż, a także wizualny aspekt wykończenia instalacji. Nowy system izolacji PAROC Hvac BlackCoat to efektywne i efektowne zarazem rozwiązanie, które wyróżnia się na wszystkich tych polach.

samsung
Aplikacja SkyShowtime będzie dostępna dla użytkowników telewizorów Samsung Smart TV w dniu premiery usługi w Polsce, czyli 14 lutego br. Tym samym widzowie zyskują możliwość skorzystania z bogatej filmowo-serialowej oferty tej nowej platformy.

 

 

Newsletter