Sprzęt

oryginalneczyzamienniki jakieczescidotraktorowwybrac pixabay com
Trudno wyobrazić sobie pracę w gospodarstwie rolnym bez sprawnego traktora. Ten jednak, jak każda maszyna rolnicza, może w pewnym momencie ulec awarii. Jeśli zdarzy się to w środku sezonu oznaczać to może ogromne problemy. Przede wszystkim to przestój w pracy. A ten niemal zawsze łączy się ze stratami finansowymi. Awaria traktora to także konieczność zakupu nowych części. To dodatkowy koszt dla rolnika. Aby awaria traktora nie była tak bardzo uciążliwa, warto jest wiedzieć jakie części kupować i gdzie.

piec cme t by SECOWARWICK Indyjski producent części samochodowychŚwiatowej rangi lider komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, infrastruktury, energii wiatrowej i lotnictwa, wdraża rozwiązanie próżniowe CMe® SECO/WARWICK. To pierwszy piec z technologią LPC, dla tej dużej indyjskiej firmy.

2020 CaseMaster Evolution SECOWARWICK Indyjski producent chłodnic samochodowychWybór padł na trójkomorowy piec CaseMaster Evolution (CMe)®, który będzie wykorzystywany do lutowania wymienników ciepła. Klient zdecydował się na technologię próżniową SECO/WARWICK po długim okresie pracy w piecach jedno- i dwukomorowych.

Newsletter