Porady

6095496028 eab01b2ac8 b
W tym artykule dokonujemy przeglądu literatury na temat wpływu wodoru cząsteczkowego (H2) na pacjentów z różnymi schorzeniami, jak choroby metaboliczne, reumatyczne, sercowo-naczyniowe, neurodegeneracyjne i inne, infekcje oraz uszkodzenia fizyczne i popromienne, a także wpływ H2 na starzenie się i uprawiania sportu.

pexels valeria boltneva 965989
,,Jak Nas widzą…”, a może czują? Bez wątpienia, zapach stanowi jeden z kluczowych elementów komunikacji niewerbalnej, mając bezpośredni wpływ na pierwszą ocenę nowopoznanej osoby.      ,,Jak Nas widzą…”, a może czują? Bez wątpienia, zapach stanowi jeden z kluczowych elementów komunikacji niewerbalnej, mając bezpośredni wpływ na pierwszą ocenę nowopoznanej osoby.

duzy nowoczesny biurowiec 1127 2838
Numer Identyfikacyjny Płatnika jest dla firmy tym, czym dla osób fizycznych pesel. Jeśli jednak szukamy jakichkolwiek informacji o firmie, to wymagana jest znajomość jej NIPu. Czym jest NIP? Kto powinien posiadać NIP i jak sprawdzić NIP firmy?

analiza.aobiznes.pl
Okazuje się, że pandemia COVID-19 odbiła swoje piętno niemal na każdej sferze naszego życia. Nie inaczej jest również w przypadku formalności związanych ze sprawozdawczością finansową. Do kiedy należy sporządzić sprawozdania i jak je dostarczyć?

Newsletter