Porady

business
Stale zmieniające się przepisy, nowe ustawy oraz mnogość ilości rozliczeń i ich aktualizacji sprawia, iż każdy przedsiębiorca potrzebuje będącego na bieżąco oraz godnego zaufania księgowego. Mimo istnienia wielu osób zajmujących się tego typu działalnością nie zawsze jest możliwość znalezienia odpowiedniego pracownika. W takiej sytuacji przychodzą z pomocą biura, które jednak warto sprawdzać i określać czy będą odpowiednie do prowadzenia rozliczeń. Zatem jak wybrać biuro rachunkowe dla firmy?

pexels photo 4347447
Reżim sanitarny oznacza nowe obowiązki dla pracodawcy. Przedsiębiorca musi tak urządzić swoje biuro, żeby jego pracownicy byli bezpieczni w czasie wykonywania swoich codziennych obowiązków, nie byli narażeni na działanie otaczających ich drobnoustrojów. Pandemia czy inne zagrożenia nie muszą zamykać miejsca pracy na wiele miesięcy, warto zaopatrzyć się w tym trudnym czasie w nowoczesne elementy wyposażenia. Krzesła biurowe czy krzesła konferencyjne powinny być wykonane z łatwych do czyszczenia materiałów.

ebay logo hq
Coraz więcej osób kupuje online. W sieci możemy nie tylko kupić ubrania czy kosmetyki, ale też zamówić zakupy spożywcze z supermarketu czy porozmawiać z terapeutą. Jak przenieść swój stacjonarny biznes na eBay i rozpocząć przygodę ze sprzedażą internetową? Dlaczego warto sprzedawać produkty w sieci?

photo 1587131664239 885aa135f8a6
Popularność smartfonów marki Xiaomi z roku na rok zyskuje na popularności. Nic dziwnego. Chiński producent oferuje dobrej jakości telefony w stosunku do ceny, które śmiało konkurują ze sprzętem ze średniej półki cenowej. Xiaomi Mi vs Redmi. Jaki smartfon Xiaomi wybrać?

Newsletter