Porady

playstation
Można by rzec, że już od zarania dziejów ścierają się ze sobą dwie siły, które za nic nie są w stanie przekonać się, że druga strona ma rację. O czym mowa? Oczywiście o miłośnikach dwóch najpopularniejszych konsoli na świecie - PlayStation od Sony oraz Xboxa od Microsoft. Każdy z nich uważa, że to właśnie jego konsola zasługuje na miano tej najlepszej i nie wyobraża sobie, jak inni mogą w ogóle czuć satysfakcję z posiadania tej drugiej. Podpowiadamy zatem, która z nich jest lepsza? Za co lubimy Xboxa? A co przekonuje nas w PlayStation? Jak to porównanie ma się do niedawnej premiery nowej generacji konsol?

hosting domeny
Wybór hostingu może być nie lada dylematem. Trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów, które wpływają na jakość świadczonej usługi. To jednak konieczne, bo dobry hosting to podstawa każdego serwisu internetowego. Podpowiadamy, jaki hosting wybrać.

zaczepy
Przy zakupie ciężkich maszyn należy również pamiętać o wyposażeniu się w niezbędny osprzęt, który znacznie wpłynie na jakość pracy. Niestety niektórzy zapominają o tak ważnym elemencie. Może to prowadzić zarówno do strat finansowych i mniejszej wydajności wykonywanych zadań, jak i do bardzo niebezpiecznych sytuacji. Do czego służą opisywane elementy? Jak wybrać najlepsze zaczepy do dźwigów? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

fot. Cedo

Zanieczyszczone powietrze i woda, zmiany klimatyczne czy zbyt duża ilość odpadów to globalne problemy, z którymi walczą przywódcy państw i rządzący. Potrzebę większej dbałości i odpowiedzialności za środowisko dostrzegają także firmy z sektora przemysłowego, implementując nowoczesne, ekologiczne rozwiązania. O tym, jakie działania można wdrożyć, aby produkcja była bardziej ekologiczna opowiadają Marcin Terelak – Technical Manager oraz Andrzej Majewski, dyrektor fabryki Cedo.

Newsletter