Porady

Co zrobić, jeśli na dniach potrzebne są dodatkowe środki finansowe, na konto bankowe świeci pustkami? Pierwszą myślą jest zwrócenie się po pożyczkę do rodziny czy znajomych. Często się okazuje, że i oni nie mogą poratować. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem są chwilówki przez Internet. Dlaczego warto z nich skorzystać?

wirtualna polskaJaki jest pracownik na wagę złota? Jak się przygotować do rekrutacji pracownika? Można wyróżnić wiele skutecznych metod, a osoby odpowiedzialne za prowadzenie selekcji coraz częściej decydują się na działania wielowektorowe, których zadaniem jest wyodrębnienie spośród wszystkich kandydatów tych, których umiejętności są naprawdę interesujące. Niektóre techniki są zaskakujące — sprawdź nasz poradnik dla rekruterów!

Zazwyczaj to przeżywające trudności przedsiębiorstwa zwracają się o pomoc do firm doradczych i konsultingowych. Jednak najnowsze rynkowe trendy pokazują, że współpracę z ekspertami zewnętrznymi podejmują również najlepiej prosperujące podmioty. Dzieje się tak dlatego, że wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, pozostający poza siecią panujących w organizacji zależności, potrafią dostrzec źródła potencjalnych kryzysów. Jednym z obszarów wymagających stałego monitorowania i podejmowania działań zapobiegających powstawaniu problemu jest poziom absencji chorobowej.

Sprzedawanie używanego samochodu przez internet nie jest jedynym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się takiego pojazdu. Często o wiele wygodniejszą i lepszą propozycją jest skup aut za gotówkę.Takie oferty są dostępne właściwie wszędzie. Nawet mieszkając w małym mieście będziemy mieli przynajmniej kilka z nich do wyboru.