Porady

Nie od dziś wiadomo, że inwestowanie w nieruchomości jest jednym z najkorzystniejszych oraz najbardziej lukratywnych sposobów wypracowywania zysku pasywnego. Jest to oczywiście prawdą, jednakże ostatnimi czasy inwestorzy zauważają, iż sektor mieszkaniowy dość mocno się nasycił, a z uwagi na ten fakt konieczne jest poszukiwanie nowych źródeł zarobku.

Więcej…Inwestowanie w nieruchomości - pomyśl o biurowcach.

Dynamiczny rozwój małych i dużych przedsiębiorstw sprawił, że wzrosło zapotrzebowanie na rzetelne usługi księgowe. Najlepszą księgowość Bydgoszcz działającą na polskim rynku oferują biura, w których świadczone są kompleksowe usługi księgowe na bardzo wysokim poziomie. Pamiętajmy, że tylko współpraca z doświadczonymi specjalistami w zakresie rachunkowości pozwala na prowadzenie działalności zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

Więcej…Księgowość Bydgoszcz

28 sierpnia 2023 r. Prezydent RP podpisał nowelizację ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE), która wnosi znaczące zmiany w polskim sektorze energetycznym, w tym modyfikuje rozliczenie energii z fotowoltaiki dla Wspólnot Mieszkaniowych i Spółdzielni. Wprowadzone zmiany mogą sprawić, że zmniejszą się opłaty dla mieszkańców np. z tytułu funduszy remontowych, sprzątania czy użytkowania części wspólnych.

Więcej…Odnawialne źródła energii OZE. Co zmienia nowa ustawa?