Internet

www.hotelbb.com pl 450

fot. B&B Hotels

Marka hotelowa B&B Hotels kontynuuje rozwój na arenie międzynarodowej – nie tylko otwierając kolejne obiekty w Europie, lecz także oddając do dyspozycji swoich gości nową, globalną platformę rezerwacyjną, obejmującą ofertę wszystkich hoteli sieci dostępnych w 12 krajach, w tym w Polsce.

bezpieczenstwo it„Skoro pracuję w domu, to dlaczego miałbym zabezpieczać swoje urządzenia? Przecież tutaj nic mi nie grozi”. Być może niejeden z pracowników zdalnych właśnie w ten sposób podchodzi do tematu ochrony danych. Dlatego warto rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tego, jak zabezpieczyć home office i dlaczego warto to zrobić.

sklep 300x197Dzięki sklepowi internetowemu możesz sprzedawać w sieci i oferować praktycznie wszystko - od rękodzieła po kursy i e-booki. Jak więc widzisz, możesz handlować konkretnymi produktami, ale także wiedzą. A jak zacząć? Za chwilę się przekonasz.

cyberbezpieczenstwoW maju tego roku linie lotnicze easyJet padły ofiarą nie tylko koronawirusa, ale także hakerów. Cyberprzestępcy wykradli dane blisko 9 milionów pasażerów! Wydaje Ci się, że na zagrożenie narażone są tylko duże podmioty o zasięgu globalnym? Według raportu „Polski Barometr Cyberbezpieczeństwa Społecznego 2019” na całym świecie każdej godziny dochodzi do około 1000 ataków hakerskich. Ofiarą przestępców padają nie tylko strony rządowe czy serwisy bankowe, ale także sklepy internetowe, placówki oświatowe i mikro przedsiębiorstwa.

Newsletter