Internet

andre francois mckenzie q4w8gjjkjuw unsplash
Choć eksperci finansowi wciąż przed nimi ostrzegają, to kryptowaluty nieustannie cieszą się dużą popularnością. Jednak płatności Bitcoin obarczone są dużym ryzykiem, bo choć od początku metodą ta była uważana za anonimową, to rzeczywistość wygląda zgoła inaczej. Oto najważniejsze fakty i mity o prywatności Bitcoin, które raz na zawsze rozwiążą tę kwestię!

Freelancer w wolnym tłumaczeniu oznacza „wolny zawód”, czyli osobę, która pracuje na własny rachunek, tak, jak chce, gdzie chce i o której chce. Praca jako freelancer daje dużą swobodę i elastyczność – to na pewno. Co warto jednak jeszcze wiedzieć o freelancerze z zakresu SEO? Jak go znaleźć? Dlaczego warto na niego postawić?

W obliczu aktualnego kryzysu na większość działalności spada masa problemów podatkowych i zawiłości księgowych. Rząd oferuje zapomogę dla firm, która jest jednak ograniczona tylko wobec aktualnej sytuacji i szeroko krytykowana przez specjalistów i przedsiębiorców.Taxshield zapewnia znacznie lepszą formę prowadzenia firmy niż aktualny pakiet w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej, na cały czas istnienia działalności. Wybierz nas i zyskaj pewność wyższego dochodu!

bezpieczna siecBezpieczeństwo w sieci to obecnie bez wątpienia jeden z najbardziej "nośnych" tematów. Nic w tym dziwnego, ponieważ korzystanie z internetu niestety niesie ze sobą cały szereg zagrożeń, których na dodatek bardzo często nawet jesteśmy świadomi. Często wydaje się nam, że wystarczy nie otwierać podejrzanych mejli oraz nie wchodzić na nieznane strony i już samo to zapewni nam wystarczającą ochronę. Błąd! W rzeczywistości sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana, a kwestia efektywnego chronienia naszych danych wymaga korzystania z odpowiednich narzędzi. Poniżej przedstawiamy 4 najbardziej użyteczne rodzaje programów chroniących naszą prywatność.

Newsletter