Case Study

długiKto chciałby współpracować z kimś, kto ma długi? Nierzetelny kontrahent to ostatnie, czego potrzeba Twojej firmie. Może on zaszkodzić Twoim interesom i niekorzystnie wpłynąć na Twoje przedsiębiorstwo. Aż 99% firm zmaga się z opóźnieniami w spływie należności. Opóźnienia sięgają nawet dwóch miesięcy, a w wielu przypadkach pojawia się problem w wyegzekwowaniu uregulowania płatności! Chcesz uniknąć takich problemów? Dowiedz się, jak działa System3000.

Cedo

Spadek obrotów, masowe zwolnienia lekarskie, konieczność cięcia kosztów, poszukiwanie oszczędności – pandemia koronawirusa niejeden biznes i niejednego managera wystawia na niezwykle trudną próbę. Czy w ogóle da się wyjść z tej sytuacji obronną ręką? Jak tego dokonać? Na ten temat rozmawiamy z Andrzejem Majewskim, dyrektorem fabryki Cedo, która pomimo niełatwego okresu właśnie prowadzi rekrutacje na kilkadziesiąt różnych stanowisk.

Nowy obowiązek dla firm w zakresie obsługi programu Pracowniczych Planów Kapitałowych  wiąże się z dodatkowymi czynnościami, głównie dla pracowników działu kadrowo-płacowego. Dla firm, które obsługę PPK powierzyły TFI Allianz, nowe obowiązki będą mniej odczuwalne dzięki synergicznej współpracy Towarzystwa z firmą informatyczną Comarch.

Od 1 lipca br. duże firmy w Polsce będą miały obowiązek przekazywania informacji do Urzędu Skarbowego w formie elektronicznej w postaci Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). W szybkim dostosowaniu się do tych zmian może im pomóc nowa aplikacja OnTax, która jest częścią kompleksowej oferty Onwelo w tym obszarze.

Newsletter