Eventy

W dniach 19–20 maja w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym EXPO Kraków, odbędzie się trzecia edycja konferencji Cloud DeveloperDays. Wydarzenie skierowane jest do programistów i architektów tworzących oprogramowanie, które jest wdrażane lub integrowane z platformami chmurowymi, takimi jak Microsoft Azure, Google Cloud czy Amazon Web Services.

Mini, standard, plus i pro – to aktualne wersje pakietów dostępne w ramach platformy eZamawiający, która na co dzień wspiera w realizacji przetargów publicznych ponad 500 instytucji w Polsce. Zmiany i aktualizacja oferty to wynik wielomiesięcznej pracy i wspólnych dyskusji tysięcy użytkowników platformy i praktyków branżowych. Powstały jako odpowiedź na nową ustawę Pzp i mają być ułatwieniem dla wszystkich jednostek publicznych korzystających z narzędzia – zarówno małych, dopiero dopasowujących się do wymogów elektronizacji lub korzystających z darmowych rozwiązań, jak i ekspertów w tej dziedzinie, którzy potrzebują złożonych funkcjonalności i pełnej automatyzacji.

  Zespół Kariera IT jest organizatorem targów pracy stworzonych z myślą o specjalistach branży IT i studentach ostatnich lat studiów informatycznych.