Internet

Freelancer w wolnym tłumaczeniu oznacza „wolny zawód”, czyli osobę, która pracuje na własny rachunek, tak, jak chce, gdzie chce i o której chce. Praca jako freelancer daje dużą swobodę i elastyczność – to na pewno. Co warto jednak jeszcze wiedzieć o freelancerze z zakresu SEO? Jak go znaleźć? Dlaczego warto na niego postawić?

W obliczu aktualnego kryzysu na większość działalności spada masa problemów podatkowych i zawiłości księgowych. Rząd oferuje zapomogę dla firm, która jest jednak ograniczona tylko wobec aktualnej sytuacji i szeroko krytykowana przez specjalistów i przedsiębiorców.Taxshield zapewnia znacznie lepszą formę prowadzenia firmy niż aktualny pakiet w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej, na cały czas istnienia działalności. Wybierz nas i zyskaj pewność wyższego dochodu!

bezpieczna siecBezpieczeństwo w sieci to obecnie bez wątpienia jeden z najbardziej "nośnych" tematów. Nic w tym dziwnego, ponieważ korzystanie z internetu niestety niesie ze sobą cały szereg zagrożeń, których na dodatek bardzo często nawet jesteśmy świadomi. Często wydaje się nam, że wystarczy nie otwierać podejrzanych mejli oraz nie wchodzić na nieznane strony i już samo to zapewni nam wystarczającą ochronę. Błąd! W rzeczywistości sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana, a kwestia efektywnego chronienia naszych danych wymaga korzystania z odpowiednich narzędzi. Poniżej przedstawiamy 4 najbardziej użyteczne rodzaje programów chroniących naszą prywatność.

Hatteland Holding, norweska firma będąca jednym z innowatorów europejskiej branży ERP, rozwija struktury na terenie Polski. Firma zaoferuje polskim przedsiębiorcom RamBase Cloud ERP, technologię wspierającą zarządzanie przedsiębiorstwem. System dedykowany jest głównie dla sektora produkcyjnego, logistyki i dystrybucji hurtowej. Rozwiązanie jest obecnie dostarczane na terenie 12 krajów na całym świecie, a jego wdrożenie jest błyskawiczne – trwa nawet 8 tygodni. Co więcej system pozwala na skalowanie wraz z rozwojem biznesu klienta. W odróżnieniu od klasycznego ERP On-premise, RamBase zaprojektowano w chmurze, dzięki czemu cechuje go bardzo atrakcyjne TCO (tzw. Total Cost of Ownership). Technologia umożliwia precyzyjne budżetowanie poprzez dokładne prognozy kosztów jej utrzymania w czasie.