Po Pracy

Nie jest Ci obojętna kwestia ochrony środowiska? Szukasz sposobu na długofalową inwestycję, która w dodatku pozwoli obniżyć domowe rachunki? Dowiedz się, jakie korzyści przynosi fotowoltaika. Sprawdź też, jakie rozwiązanie proponuje firma Otovo, by czerpanie energii słonecznej było dostępne dla każdego. 

biala lodz opuszczajaca przystan zegluje po wodzie 181624 4059
Urlop to czas, na który czeka się przez cały rok. To właśnie dlatego warto starannie go zaplanować - dzięki temu unikniemy niepotrzebnego stresu, a wakacje upłyną w radosnej, spokojnej atmosferze. Podstawą jest oczywiście wybór miejsca, w którym będziemy chcieli się zrelaksować i zregenerować, a następnie rozejrzenie się za noclegiem. Jak się często okazuje, to właśnie te dwa pierwsze kroki są najtrudniejsze i to właśnie one są podłożem licznym konfliktów i nieporozumień. Dlaczego? To proste - każdy bowiem preferuje inny sposób wypoczynku, dlatego też próby pogodzenia opinii wszystkich członków rodziny mogą okazać się karkołomne. Jezioro, morze, góry, zagraniczne wakacje - możliwości jest naprawdę wiele.

blaklader winter highvis 450

fot. Blaklader

Wiadomo – jest zima, to musi być zimno. Ale tylko na dworze, bo w ubraniu roboczym temperatura zawsze powinna być taka, by zapewniać użytkownikowi komfortową pracę. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze garderoby, by praca na chłodzie i mrozie nie była żadnym problemem.

Paclan For Nature

fot. Paclan

Kompostowanie. Dla jednych to praktyka stara jak świat, dla innych inicjatywa, która nabrała rozpędu w ostatnim czasie ze względu na trend less waste. Jedno jest pewne – kompostowanie to mądry sposób na wykorzystanie odpadów pochodzenia organicznego, które stanowią aż 1/3 domowych śmieci. Aby było efektywne, trzeba pamiętać o przestrzeganiu kilku zasad.

Newsletter