Porady

photo 1587131664239 885aa135f8a6
Popularność smartfonów marki Xiaomi z roku na rok zyskuje na popularności. Nic dziwnego. Chiński producent oferuje dobrej jakości telefony w stosunku do ceny, które śmiało konkurują ze sprzętem ze średniej półki cenowej. Xiaomi Mi vs Redmi. Jaki smartfon Xiaomi wybrać?

blaklader painter 450

fot. Blaklader

Podobno nic nie zanika w naturze szybciej, niż postanowienia noworoczne. A szkoda, bo wiele z nich ma przecież wielki potencjał podniesienia jakości życia ich autorów. Nie tylko tych indywidualnych, ale również zespołowych. Tak jak w przypadku firm, które w 2021 roku zdecydują się zainwestować w wyposażenie zespołu w profesjonalne, zindywidualizowane stroje robocze. Wyjaśniamy, w jaki sposób mogą one pozytywnie wpłynąć na jakość pracy oraz… wyniki finansowe.

depositphotos 8338557 l 20151
Systemy, które działają w serwerowniach i centrach danych pełnią najczęściej niezwykle ważną rolę w funkcjonowaniu większości organizacji i przedsiębiorstw. Nawet drobna zmiana na poziomie infrastruktury ośrodków przetwarzania danych nabiera często charakteru zmiany biznesowej, natomiast przerwa w działaniu systemu oznacza z reguły przestój firmy. Migracja infrastruktury serwerowej organizacji do centrum danych zewnętrznego usługodawcy czy relokacja serwerowni wymagają szczegółowego planowania, a także doskonałej koordynacji działań. W takim przypadku warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów.

drukarka2
Na rynku jest dostępna szeroka oferta różnych typów drukarek do domu i biura. Do wyboru masz drukarki atramentowe, drukarki laserowe, drukarki żelowe, a także urządzenia wielofunkcyjne. Różnią się one ceną zakupu, jakością druku, parametrami oraz kosztami materiałów eksploatacyjnych, takich jak tonery czy tusze. Jaką więc drukarkę wybrać i czym się kierować przy wyborze? Oto kilka podpowiedzi.

Newsletter