Porady

zarzadzanie projektamiZarządzanie projektami jest stosunkowo trudnym zajęciem. Wymaga uwzględnienia dużej ilości zmiennych, konsekwencji, samodyscypliny oraz umiejętności organizacyjnych. Na szczęście, istnieją sprawdzone metody zarządzania projektami, które pozwalają zapanować nad chaosem i spokojnie wyrabiać się w deadlineach. Dzięki dobrej metodyce, zarządzanie projektami będzie efektywne i dające satysfakcję. Oto kilka najpopularniejszych, i jednocześnie najbardziej skutecznych, metod zarządzania projektami.

praca zdalnaZdaniem specjalistów od technologii znajdujemy się obecnie podczas gwałtownie przebiegającej „czwartej rewolucji przemysłowej". Jednym z jej napędów jest informatyka przemysłowa, pozwalająca firmom i korporacjom działać znacznie szybciej i wydajniej niż było to możliwe zaledwie 20 lat temu. Czym dokładnie jest informatyka przemysłowa i w jaki sposób wprowadzenie jej do firmy może przyczynić się do usprawnienia jej działania?

laptop 2Repozytorium dawniej oznaczało szafę do przechowywania dokumentów urzędowych. Dziś słowo to zostało niejako odkryte na nowo – elektroniczne repozytorium dokumentów odnosi się do wirtualnej przestrzeni, w której przechowuje się dokumentację firmy. Pliki mogą znajdować się na fizycznym dysku, serwerze lub być trzymane w „chmurze”. Jednak tak naprawdę najważniejsze jest oprogramowanie, z którego się korzysta, ponieważ to ono wpływa na sposób korzystania z plików przez użytkowników.

6095496028 eab01b2ac8 b
W tym artykule dokonujemy przeglądu literatury na temat wpływu wodoru cząsteczkowego (H2) na pacjentów z różnymi schorzeniami, jak choroby metaboliczne, reumatyczne, sercowo-naczyniowe, neurodegeneracyjne i inne, infekcje oraz uszkodzenia fizyczne i popromienne, a także wpływ H2 na starzenie się i uprawiania sportu.

Newsletter