Porady

Zazwyczaj to przeżywające trudności przedsiębiorstwa zwracają się o pomoc do firm doradczych i konsultingowych. Jednak najnowsze rynkowe trendy pokazują, że współpracę z ekspertami zewnętrznymi podejmują również najlepiej prosperujące podmioty. Dzieje się tak dlatego, że wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, pozostający poza siecią panujących w organizacji zależności, potrafią dostrzec źródła potencjalnych kryzysów. Jednym z obszarów wymagających stałego monitorowania i podejmowania działań zapobiegających powstawaniu problemu jest poziom absencji chorobowej.

Sprzedawanie używanego samochodu przez internet nie jest jedynym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się takiego pojazdu. Często o wiele wygodniejszą i lepszą propozycją jest skup aut za gotówkę.Takie oferty są dostępne właściwie wszędzie. Nawet mieszkając w małym mieście będziemy mieli przynajmniej kilka z nich do wyboru.

Jednoosobowa działalność gospodarcza to najpopularniejsza forma prowadzenia biznesu w Polsce. Łatwo ją założyć, rejestracja nic nie kosztuje, nie trzeba też zazwyczaj prowadzić pełnej księgowości. Kiedy jednak firma się rozrasta, potrzebuje czasem zastrzyku kapitału. Wtedy warto pomyśleć o założeniu spółki i wiedzieć, jakie pułapki czyhają na przedsiębiorcę. Jakie? Podpowiadamy.