Sprzęt

Program rozwoju polskich portów
W Polsce funkcjonują cztery porty o podstawowym znaczeniu dla gospodarki narodowej. Są to odpowiednio infrastruktury portowe ulokowane w Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i Świnoujściu. Utrzymanie ich sprawności i nieustanny rozwój są niezbędne, aby Polska mogła brać udział na równych prawach w morskim handlu międzynarodowym. Na czym polega rządowy program rozwoju polskich portów i dlaczego wyposażenie portów w nowoczesne suwnice jest tak ważne?

samsung
Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV w Polsce mogą już pobrać aplikację TikTok i przeglądać ulubione treści na dużym ekranie. Aplikacja, stworzona do oglądania krótkich materiałów wideo, dostępna jest na modele z roczników 2018 – 2022, a także na Samsung Smart Monitor.

 

 

 

samsung
Samsung S95B to telewizor OLED z technologią QD OLED, który łączy wysoką jasność i niesamowite kolory z smolistą czernią i perfekcyjnym kontrastem. Zachwycający obraz, szybki Smart TV z najważniejszymi aplikacjami VOD, niski input lag i intuicyjna obsługa powodują, że jest to wymarzony telewizor do oglądania filmów i różnorakich sportów oraz gier.

 

naklejki laminowane
Naklejki laminowane cieszą się ogromną popularnością. Są używane w wielu różnych miejscach od sklepów po magazyny z produktami. Sposoby ich użycia są w zasadzie nieograniczone. Dlaczego naklejki laminowane cieszą się tak dużą popularnością? Czy warto w nie zainwestować? Przeczytaj nasz najnowszy artykuł i dowiedz się więcej!

Newsletter