Sprzęt

Maty akustyczne
Wyciszenia to element powszechnie używany niemal w każdej gałęzi przemysłu. Mają one za zadanie zapewnić prawidłowy poziom natężenia dźwięku w pomieszczeniu lub transporcie, a także blokować odbijanie się fal akustycznych poprzez wchłanianie.

Serwisowanie kas fiskalnych
Z serwisem kasy fiskalnej jest dokładnie tak jak z przeglądem samochodu – jest nie tylko obowiązkowy, ale też bardzo potrzebny. Kilka rutynowych czynności pozwala wyłapać ewentualne problemy, które mogą uniemożliwić prowadzenie biznesu i przysporzyć strat finansowych. Ile kosztuje serwis kas fiskalnych w Poznaniu? Jak przebiega? Wyjaśniamy!

koła pasowe
Pierwotnym głównym zastosowaniem bloczków było ułatwienie podnoszenia ciężkich przedmiotów. Koło pasowe to prosta konstrukcja, która kiedyś wykonana była z koła i liny, sznurka lub łańcucha. Dziś jest o wiele bardziej sprofesjonalizowana. Koło pasowe można z powodzeniem wykorzystywać w różnych okolicznościach.

374189
CAT, a w zasadzie Caterpillar, to firma, która od 1925 roku zajmuje się produkcją maszyn budowlanych. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w USA i powstała z połączenia trzech mniejszych firm. CAT to marka znana na całym świecie, dlatego jej oddziały znajdziemy zarówno w Chinach, Australii, Wielkiej Brytanii, jak i we Włoszech, w Indiach, Meksyku, RPA czy Polsce. Nic w tym dziwnego, maszyny budowlane CAT są synonimem jakości, trwałości i odporności na trudne warunki pracy, więc mają wielu zwolenników.

Newsletter