Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

W połowie bieżącego roku do grona partnerów IT.integro MASTER LEAGUE przystąpiły dwie firmy wdrażające oprogramowanie ERP – AXHelpers oraz Usługi Księgowe Sławomir Kilanowski. Obie firmy wykazały się szeroką wiedzą merytoryczną oraz praktyczną na temat zintegrowanego systemu zarządzania. Obecnie są w trakcie certyfikacji, której zakończenie planowane jest na wrzesień 2015 roku.

IT.integro MASTER LEAGUE. Sieć zrzeszająca firmy wdrażające system ERP – Microsoft Dynamics NAV.

W 2011 roku firma Microsoft powołała do życia nowy program współpracy partnerskiej o nazwie Microsoft Dynamics Master VAR. Wybrani partnerzy Microsoft Dynamics otrzymali możliwość utworzenia kanału partnerskiego pod własną, unikalną marką. Taką szansę otrzymała także firma IT.integro, stając się w ten sposób pierwszym partnerem Master VAR w Polsce.

 „Głównym celem programu nazwanego IT.integro Master League jest budowa organizacji gwarantującej najwyższą jakość projektów wdrożeniowych w oparciu o system Microsoft Dynamics NAV. Dla przyszłych Partnerów Handlowych wykorzystanie pozycji oraz zasobów Master VARa to realna szansa na rozwój, zwiększenie sprzedaży oraz dostęp do nowych segmentów rynku.” – mówi Paweł Przybylski, Menadżer ds. rozwoju i zarządzania siecią partnerską, IT.integro.

Aby otrzymać tytuł Partnera należy pomyślnie przejść przez wieloetapowy proces, zaczynający się szkoleniami wstępnymi, podczas których, następuje weryfikacja potencjału Partnera. Pozytywna weryfikacja skutkuje podpisaniem Umowy Partnerskiej. Następnie, firma bierze udział w kolejnych etapach: kompleksowych szkoleniach technicznych, projektowych, marketingowych.

Przedstawienie nowych partnerów

AXHelpers jest firmą, która dotychczas zajmowała się wsparciem instalacji Dynamics AX i postanowiła rozszerzyć swoje kompetencje o wdrożenia systemu Microsoft Dynamics NAV. Centrala firmy mieści się w Lublinie i będzie działać na terenie Polski południowo-wschodniej.

Usługi Komputerowe Sławomir Kilanowski – jest firmą z bogatym doświadczeniem sięgającym jeszcze systemu Dynamics GP. Obecnie z powodzeniem rozszerza swoje kompetencje w systemie Microsoft Dynamics NAV w rejonie Warmii i Mazur oraz Polski północno-wschodniej.

Znak IT.integro - MASTER LEAGUE jest gwarancją kwalifikacji wdrożeniowych dla systemu Microsoft Dynamics NAV oraz oznacza zapewnienie wsparcia, bazującego na kompetencjach całej grupy partnerskiej. Jest to jedyny taki program w Polsce, dzięki któremu powstała jedna z największych grup konsultantów, wdrażających system do zarządzenia przedsiębiorstwem Microsoft Dynamics NAV.