długiKto chciałby współpracować z kimś, kto ma długi? Nierzetelny kontrahent to ostatnie, czego potrzeba Twojej firmie. Może on zaszkodzić Twoim interesom i niekorzystnie wpłynąć na Twoje przedsiębiorstwo. Aż 99% firm zmaga się z opóźnieniami w spływie należności. Opóźnienia sięgają nawet dwóch miesięcy, a w wielu przypadkach pojawia się problem w wyegzekwowaniu uregulowania płatności! Chcesz uniknąć takich problemów? Dowiedz się, jak działa System3000.

 

Czym jest System3000?

System3000 to internetowa giełda długów, na której każdy zarejestrowany użytkownik może sprzedać wierzytelności i upublicznić informacje o swoich dłużnikach. Oprócz wierzycieli, zmagających się z nierzetelnymi kontrahentami, na platformie znajdzie się mnóstwo kancelarii i firm windykacyjnych, które z przyjemnością skupują długi. Jeśli sprzedasz swój dług, prawo należności zostanie przeniesione na kupującego, a Ty pozbędziesz się problemu.

Jest to bardzo korzystne, ponieważ niemal od razu otrzymasz pieniądze – bez długotrwałych procesów sądowych i spłaty długu przez dłużnika. Jeśli od tego zależy być albo nie być Twojego biznesu, nie ma co zwlekać! Sprzedaż długu zdejmie z Ciebie obowiązek związany z jego odzyskaniem. Nie musisz już upominać i ponaglać dłużnika – To nie jest już Twój problem. Jeśli dotychczasowe działania nie poskutkowały – Sprzedaj wierzytelność i miej kłopot z głowy.

 

Jak działa giełda długów System3000?

System3000 to nowoczesna platforma, która okaże się  pomocna, jeśli masz problem z odzyskaniem swoich pieniędzy. Nie musisz tracić czasu na niekończące się pościgi, prośby i ponaglenia – każdego może to męczyć, a dłużnik tylko na to czeka. Z niecierpliwością wyczekuje, aż stracisz nadzieję na odzyskanie pieniędzy i odpuścisz, darując mu dług. Czeka, aż uznasz, że nie ma sensu się upominać, ani tracić czasu na procedury sądowe…

Nawet jeśli wydaje się to niewiarygodne, to uwierz, że wielu przedsiębiorców woli odpuścić i uniknąć wielu godzin spędzonych na sali rozpraw. Jeśli nie chcesz podzielić ich losu ani tracić czasu na potyczki z dłużnikami, to System 3000 jest miejscem dla Ciebie. Tu możesz szybko odzyskać pieniądze i uniknąć niekorzystnych interesów w przyszłości.

 

Jak sprzedać swój dług?

Rejestracja, prowadzenie konta i wystawianie ofert na portalu System3000 są całkowicie bezpłatne. W ciągu kilku minut, bez wychodzenia z biura, możesz rozprawić się ze swoimi dłużnikami i utrzeć im nosa.

Jak sprzedać dług?

  • Zarejestruj się na platformie System3000,
  • Umieść w bazie swojego dłużnika,
  • Wybierz kancelarię i poinformuj dłużnika o swoich zamiarach,
  • Zleć rozpoczęcie windykacji i wystaw ofertę sprzedaży.
  • To wszystko. Prawda, że proste?

Na System3000 możesz wystawić wszystkie wierzytelności. Wystarczy, że dysponujesz dokumentem potwierdzającym istnienie długu. Może to być faktura, umowa, nakaz, wyrok sądowy lub inne świadectwo potwierdzające, że dług istnieje. Wartość i okres przeterminowania nie mają tu żadnego znaczenia.

 

Co jeszcze daje giełda długów System3000?

System3000 jest również doskonałym źródłem informacji dla przedsiębiorców, którzy chcą zweryfikować kontrahenta, przed podjęciem współpracy. Interesy z dłużnikiem mogą zwiastować problemy. Jeśli starasz się omijać takich kontrahentów szerokim łukiem, sprawdź w bazie dłużników System3000, czy nie ma on zaległości w spłacie zobowiązań. Jeśli znajdziesz tam jego dane, to sygnał, że interesy mogą być ryzykowne. 

Artykuł powstał we współpracy z system3000.pl

Newsletter