Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

authenticate17 października w Seattle w USA rozpoczęła się Authenticate 2022, czyli największa konferencja poświęcona bezpiecznemu uwierzytelnianiu na świecie. Wezmą w niej udział również Polacy – przedstawiciele firmy Secfense oraz BNP Paribas Polska – którzy razem pokażą, jak w Polsce udaje się eliminować ryzyka związane z hasłami w organizacji na ogromną skalę, docelowo dążąc do całkowitego passwordless. Głównym organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie FIDO Alliance, którego Secfense jest członkiem.

 

Wymyślona i udoskonalana przez Secfense technologia User Access Security Broker sprawia, że firmy po latach coraz bardziej dotkliwych naruszeń haseł i danych oraz frustracji związanej z logowaniem użytkowników, mogą zapewnić swoim pracownikom nie tylko wygodę, ale i maksymalne bezpieczeństwo podczas dostępu do aplikacji czy systemów. Co ważne i rewolucyjne  bez konieczności wpisywania hasła.

 

Wartość rozwiązania Secfense została zauważona przez FIDIO Alliance i firma została zaproszona na największą, globalną konferencję poświęconą bezpiecznemu uwierzytelnianiu. Razem z bankiem BNP Paribas Polska, który reprezentowany będzie przez Leszka Zalewskiego, Secfense wystąpi na scenie Authenticate 2022 Conference.

 

To dla nas ogromny zaszczyt, że właśnie z bankiem BNP Paribas Polska możemy wystąpić na scenie podczas tego bardzo istotnego branżowego wydarzenia – mówi Tomasz Kowalski, CEO Secfense. – Jesteśmy tam też, aby słuchać i obserwować, jak międzynarodowi eksperci w różnych kontekstach – politycznych, społecznych, gospodarczych – oceniają i organizują transformację do bezhasłowego uwierzytelnianie.

 

Rozmowy podczas Authenticate 2022 Conference będą toczyć się wokół najlepszego dziś dostępnego standardu uwierzytelniania, czyli FIDO. Stowarzyszenie FIDO Alliance – którego Secfense jest członkiem – jest też głównym organizatorem tego wydarzenia.

 

Dlaczego wystąpienie na Authenticate 2022 Conference ma dla Secfense tak duże znaczenie?

Secfense i User Acess Security Broker to rozwiązanie, które pozwala na proste, szybkie i stosunkowo niedrogie wdrożenie dowolnej metody MFA w dużych organizacjach.

 

 W Secfense, jako eksperci od cybersecurity, zawsze powtarzamy, że jedyną i skuteczną drogą do maksymalnego obniżenia ryzyka kradzieży danych i phishingu jest holistyczne uwierzytelnianie MFA oparte właśnie na standardzie FIDO – dodaje Kowalski. – Fragmentaryczne podejście i opieranie MFA na starych metodach (dawno już rozpracowanych przez intruzów), skutkuje lukami, które prowadzą do ogólnego obniżenia poziomu bezpieczeństwa w sieci.

 

W Seattle specjaliści Secfense opowiedzą przed międzynarodową publicznością, jak łatwo przejść do przyszłości bez haseł i systematycznie uwierzytelniać wszystkie osoby, urządzenia i aplikacje, niezależnie od złożoności IT.

 

Rewolucja w bezpiecznym logowaniu - Secfense