Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

W obliczu aktualnego kryzysu na większość działalności spada masa problemów podatkowych i zawiłości księgowych. Rząd oferuje zapomogę dla firm, która jest jednak ograniczona tylko wobec aktualnej sytuacji i szeroko krytykowana przez specjalistów i przedsiębiorców.Taxshield zapewnia znacznie lepszą formę prowadzenia firmy niż aktualny pakiet w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej, na cały czas istnienia działalności. Wybierz nas i zyskaj pewność wyższego dochodu!

 

W obliczu aktualnego kryzysu na większość działalności spada masa problemów podatkowych i zawiłości księgowych. Rząd oferuje zapomogę dla firm, która jest jednak ograniczona tylko wobec aktualnej sytuacji i szeroko krytykowana przez specjalistów i przedsiębiorców. Taxshield zapewnia znacznie lepszą formę prowadzenia firmy niż aktualny pakiet w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej, na cały czas istnienia działalności. Wybierz nas i zyskaj pewność wyższego dochodu!

TaxShield - jak to właściwie działa?

Taxshield oferuje usługi księgowe online i pomaga swoim klientom założyć bardziej optymalną podatkowo formę działalności gospodarczej - spółkę zoo. Ma ona sporo zalet względem tradycyjnej, indywidualnej działalności gospodarczej (dalej nazywanej IDG). ZUS to największa zmora małych przedsiębiorstw, zwłaszcza tych prosperujących sezonowo. Wieloosobowa spółka z o.o. likwiduje ten problem, z uwagi na bycie osobowością prawną nie musi płacić składek ZUS na stałe. Działalność z ograniczoną odpowiedzialnością zezwala również na sprzedaż firmy i jest bardziej bezpieczna finansowo. Dodatkową cechą spółki zoo jest możliwość płacenia PITu już od 8,5%! Jedynym problemem przedsiębiorcy staje się konieczność prowadzenia pełnej księgowości i składania corocznych sprawozdań finansowych, które jednak może zapewnić nasze biuro rachunkowe online.  

 

Taxshield - gdzie jest haczyk?

Rejestracja spółki zoo jest całkowicie bezpieczna i pozbawiona haczyków a w promocyjnej ofercie Taxshield - za darmo. Taka forma działalności pozwala odgrodzić kapitał prywatny od firmowego, co daje bezwzględną pewność o swój majątek. Wybierając nasze usługi, będziesz mógł całkowicie za darmo i bez wychodzenia z domu zarejestrować firmę i korzystać z usług naszych wyspecjalizowanych księgowych. Jednocześnie będziesz mógł cieszyć się wysokim dochodem i brakiem konieczności płacenia ogromnych składek.

Taxshield - co z emeryturą?

Oczywistym jest, że nie płacąc składek nie można w przyszłości ubiegać się o świadczenia emerytalne. Dlaczego jednak w niczym to nie przeszkadza? Otóż cały polski system emerytalny jest niewydolny i prognozy z roku na rok pokazują coraz to gorszą sytuację emerytów. Istnieje zatem wysokie ryzyko głodowych emerytur na stare lata, podczas gdy przez całe życie płaciliśmy wysokie składki. Co za tym idzie, lepiej oderwać się od niewydolnego systemu i samemu odłożyć sobie gotówkę na starość, tak zapewnimy sobie jej pewność w przeciwieństwie do systemu emerytalnego ZUS. Dzięki nam będziesz mógł prowadzić firmę bez ZUS!

Chciałbyś założyć firmę, ale męczy Cię wizja księgowości i wysokich składek? Chcesz prowadzić firmę bez ZUS? Nasza usługa optymalizacji podatkowej przedsiębiorstwa zapewni Ci znacznie lepsze warunki finansowe niż tradycyjna forma indywidualnej działalności gospodarczej, skorzystaj już dziś!

 


 Artykuł partnera