logo3d
Szeroka definicja reklamy zewnętrznej kryje w sobie wiele produktów, dając tym samym możliwość dopasowania i wyboru skutecznego narzędzia marketingowego, które pomoże wypromować nam swój biznes.

 

 

 

 

 

 

Spośród tak wielu rodzajów reklamy zewnętrznej, tymi najbardziej rozpoznawalnymi są reklamy wielkoformatowe i billboardy, ale ostatnimi czasy wyjątkową popularnością na rynku cieszą się również loga i litery 3D. Czym są i dlaczego warto zdecydować się na korzystanie z tej formy reklamy?

 

Litery reklamowe 3D

Litery 3D posiadają wiele indywidualnych i wyróżniających je cech, ale najbardziej odznaczają się swoją przestrzenną formą. W zależności od sposobu użycia, mogą być wykonane z zupełnie różnych i leżących na przeciwnych biegunach materiałów - od papieru po metal, a nawet styrodur.

Dzięki swojej unikatowej formule, możemy je z powodzeniem stosować nie tylko jako typową reklamę zewnętrzną, ale i również uatrakcyjnić ich obecnością przestrzenie sklepowe, powierzchnie biurowe, eventy, oraz nasze cztery kąty, w których użyte w odpowiednio wysmakowany sposób, będą się doskonale sprawdzać jako element wystroju wnętrza.

Firmą, która od samego początku stawia na litery 3D z powodzeniem projektując i produkując je dla swoich klientów jest centrum reklamy GrawerPix (przykłady realizacji liter 3D znajdziecie tutaj: https://grawerpix.pl/reklama/litery-3d/). Nie mniej, w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na ten format reklamy, nie ma obecnie praktycznie żadnej firmy, która w ostatnim czasie nie zdecydowałaby się na promocję tego formatu, podnosząc tym samym konkurencyjność w branży i przyczyniając się do dalszego rozwijania idei samego produktu.

 

Czy warto zdecydować się na wybór liter 3D?

Nie ulega wątpliwości, że ten rodzaj reklamy zewnętrznej pomoże zwiększyć widoczność naszej firmy, dodając jej przy tym szczyptę niepowtarzalnego uroku, który z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

litery3d

Wszelkie branżowe statystyki wskazują wyraźny wzrost zainteresowania tą formą reklamy zarówno wśród klientów firmowych jak i indywidualnych.

Jeśli nie chcemy zostać w tyle za konkurencją, warto wpisać się w trend i skorzystać z ogromnych możliwości promocji naszych produktów lub usług jakie dają nam litery 3D.

Newsletter